Finanční oddělení hledá posilu Zkušené a juniorní účetní - Pha 10 Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Finanční oddělení hledá zkušené i juniorní FINANČNÍ ÚČETNÍ na Praze 10!

Budete účtovat v SW Premier.
Postaráte se o přijaté a vystavené faktury tuzemských a zahraničních dodavatelů.
Budete účtovat interní doklady, zápočty.
Vyřídíte komunikaci s dodavateli, řešit upomínky odběratelům.
Budete vést pokladnu, postaráte se o bankovní výpisy v CZK i zahraniční měně, zpracujete platební příkazy.

Budete potřebovat:
praktické zkušenosti v oblasti účetnictví, min. 1-2 roky či více
ekonomické SŠ nebo VŠ vzdělání
alespoň mírně pokročilá znalost AJ (B1)
výhodou znalost účetního SW Premier a MS Dynamics, orientaci v MS Excel - podpůrné tabulky
hodit se Vám bude základní orientace v daňové problematice - DPH, daň z příjmu atd.

Vaše odměna
Mzda odpovídající Vašim zkušenostem - nástupní mzda cca od 40-45.000 Kč k jednání dle zkušeností
Budete pracovat s fajn kolegy, čekají Váš školení a Teambuildingy, příspěvky zaměstnavatele i možnost parkování v areálu.
Po zaučení můžete pracovat až 3 dny z domova na HOME OFFICE
Dlouhodobá spolupráce na HPP u ověřeného a spolehlivého zaměstnavatele

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková   736 482 328