Předák dílny | nadstandardní mzda + odměny Jeseník

Volná místa Jeseník Volná místa dělnické profese Jeseník

Lokalita pracoviště: Jeseník, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme technicky zdatného pracovníka se zkušeností s řízením pracovního týmu - ideálně ve výrobě či montáži. Nabízíme dobře zaplacenou vedoucí pozici na dílně, benefity a samozřejmě možnost postupného kariérního růstu na vyšší pozice. Pošlete nám životopis.

Technické vzdělání nebo zkušenosti ve výrobě
Zodpovědnost a spolehlivost
Čtení výkresů

Nabízíme

Nadstandardní mzda
Prémie
Závodní jídelna
Flexibilní pracovní doba
Podpora vedení a dobrá atmosféra
Možnost kariérně postupovat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Povedete pracovní tým na dílně
Rozdáváte úkoly, kontrolujete plnění
Reportujete vedoucímu výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Tereza Žůrková