Manažer projektu - elektro (45-80.000 Kč) Praha

Volná místa Praha Volná místa výroba Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Orientace v elektrotechnice nebo dopravě
* Znalost práce v ERP systémech
* Ochotu cestovat

Nabízíme

Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti elektrotechniky nebo dopravy? Nevadí Vám cestování? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která je špičkou ve svém oboru?

Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici:

MANAŽER PROJEKTU - ELEKTRO (45-80.000 Kč)

* 5 týdnů dovolené
* 13. plat dle výsledků společnosti
* Příspěvek na stravování
* Možnost jazykových a odborných kurzů
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Příspěvek na životní a penzijní připojištění
* Systém Cafeterie
* Příležitost pro muže i ženy

* Termín nástupu IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu zaměstnání: Praha

Náplň práce

* Řízení svěřených projektů
* Spolupráce s výrobou, vývojem a projektanty
* Spolupráce na tvorbě nabídkových listů
* Účast na jednáních se zahraničními klienty
* Reportování stavu prací na projektech
* Práce s interními systémy

Advantage Consulting, s.r.o. Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Holečková