Technik - servisní mechanik (m/ž) Praha - Hostivař

Volná místa strojírenství Praha - Hostivař

Lokalita pracoviště: Praha - Hostivař, Hlavní město Praha
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vzdělání strojírenského zaměření (SO, USO)
• praxe v oboru hydraulické systémy - výhodou
• znalost AJ nebo NJ - výhodou
• podmínkou znalost práce na PC (MS Office) + řidičský průkaz sk. B
• samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem
• praxe v obchodní činnosti - vítána

Nabízíme

• po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy
• perspektivu trvalého odborného a profesního růstu
• konkurenční mzdové podmínky

Místo práce: Praha - Hostivař

Termín nástupu: možno ihned

V případě zájmu o zaměstnání prosíme zaslat stručný životopis na e-mail zelinsky@glentor.cz nebo volat na tel. č. 602 702 700.

Náplň práce

GLENTOR s.r.o.

Naše společnost vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Více informací o společnosti naleznete na www.glentor.cz.

Náplň práce:
• výroba a opravy vysokotlakých hydraulických hadic v dílenském provozu i v terénu
• prodej hydraulického příslušenství - armatury, koncovky, rychlospojky, manometry apod.
• zaškolení provedeme
• denní kontakt se zahraničními obchodními partnery

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719