Servisní mechanik - montážník (m/ž) Praha - Hostivař

Volná místa strojírenství Praha - Hostivař

Lokalita pracoviště: Praha - Hostivař, Hlavní město Praha
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU ve strojírenském oboru
• samostatnost, zodpovědnost
• chuť učit se novým věcem

Výhodou:
• praxe v oboru hydraulické systémy

Nabízíme

• po zaškolení samostatnou práci v malém kolektivu
• perspektivu trvalého odborného a profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• dobré mzdové podmínky

Místo práce: Praha - Hostivař

Termín nástupu: možno ihned

V případě zájmu o zaměstnání prosíme zaslat stručný životopis na e-mail zelinsky@glentor.cz nebo volat na tel. č. 602 702 700.

Náplň práce

GLENTOR s.r.o.

Naše společnost vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Více informací o společnosti naleznete na www.glentor.cz.

Náplň práce:
• opravy a seřizování hydraulických prvků vlastní i cizí výroby
• montáž a demontáž prvků (hydraulická čerpadla, motory, ventilová a filtrační technika)
• přezkušování prvků po opravě

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719