Seřizovač/ zámečník/ obráběč (40-50.000 Kč) Litoměřice

Volná místa Litoměřice Volná místa výroba Litoměřice

Lokalita pracoviště: Litoměřice, Ústecký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Technické vzdělání (min. výuční list nebo střední odborné vzdělání)
* Praxi na pozici CNC operátora min. 1 rok
* Znalost čtení technické dokumentace
* Zkušenost s programováním CNC strojů výhodou
* Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední směny)

Nabízíme

Hledáme zkušeného CNC operátora na ranní a odpolední směny. Pokud máte technické vzdělání, praxi s obsluhou CNC strojů a zájem o stabilní zaměstnání v moderní výrobní firmě, hledáme právě vás! Pošlete nám váš životopis na pozici SEŘIZOVAČ/ ZÁMEČNÍK/ OBRÁBĚČ (40-50.000 Kč)!!!

* Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
* Odpovídající platové ohodnocení
* Možnost odborného rozvoje a školení
* Příspěvek na stravování a další benefity
* Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
* Místo výkonu práce: Litoměřice

Náplň práce

* Obsluha a programování CNC strojů
* Kontrola a měření vyráběných dílů dle technické dokumentace
* Údržba a seřízení strojů
* Spolupráce s kolegy na zajištění efektivity výroby
* Dodržování bezpečnostních předpisů

Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Kateřina Dytrtová