Finanční kontrolor junior/senior Turnov

Volná místa Turnov Volná místa bankovnictví a finanční služby Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Pokročilá práce v MS Excel.
* Zkušenost se systémem SAP výhodu.
* Analytické a koncepční myšlení.
* Znalost finančního a manažerského účetnictví, ideálně i proces plánování.
* Komunikativní znalost anglického jazyka min. na úrovni B2 (němčina výhodou).
* Zkušenost z oblasti controllingu ve výrobní společnosti výhodou.

Nabízíme

* Odpovídající mzdové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti.
* 13. mzda.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na stravování.
* Příspěvek na penzijní spoření.
* Sportovní a kulturní akce.
* Věrnostní odměny.
* A mnoho dalšího.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá strojírenskou výrobou nejen pro automobilový průmysl a má 90ti letou tradici na trhu, hledáme kandidáta na pozici Finančního controllera.  Pozice je vhodná jak pro juniory, tak pro seniorní kandidáty.
* Reporting, související analýzy a spolupráce na plánování nákladů.
* Zodpovědnost za investiční controlling,
* Support výrobního controllingu, denní komunikace s výrobou a supply chainem.
* Komunikace s centrálním controllingem skupiny.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227