Obchodní zástupce Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa obchod a prodej Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Střední nebo vysokoškolské vzdělání strojírenského nebo ekonomického zaměření.
- Dobré znalosti angličtiny nebo němčiny pro obchodní jednání.
- Zkušenosti s osobními jednáními a schopnost rychle získat informace a najít optimální řešení pro zákazníka.
- Ochota cestovat do zahraničí.
- Technické myšlení, systematické a logické uvažování, loajalita k značce.
- Profesionalita, schopnost prezentovat, pečlivost a zodpovědnost.
- Aktivní užívání programů MS Office.
- Chuť učit se novým věcem a sebevzdělávání.

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení dle předchozí praxe + variabilní složka dle výsledků
- Příjemné pracovní prostředí a pružnou pracovní dobu.
- Možnost profesního růstu.

Náplň práce

V rámci týmu budete pracovat na vytváření a prezentaci optimálních řešení pro zákazníky, připravovat cenové nabídky a vést obchodní jednání v angličtině nebo němčině. Úspěch v této roli vyžaduje dohled nad realizací obchodních případů a správu pohledávek.

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá, č.p. 786
Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Justyna Fukala   4963.petra.tejnorova