Inženýr dodavatelské kvality Příbor

Volná místa Příbor Volná místa kvalita a kontrola jakosti Příbor

Lokalita pracoviště: Příbor, Moravskoslezský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenost s procesními audity
Orientace ve čtení výkresové dokumentace
Praktickou zkušenost s měřením strojírenských součástí
Výhodou: interní auditor QMS/EMS
Znalost anglického jazyka

Nabízíme

12% bonus (již od prvního měsíce)
Vlastní stravování - výběr až z 12-ti jídel, cena od 25 Kč
Penzijní pojištění – 650 Kč/měsíčně
Dovolená 25 dnů
Cafetéria – 400Kč/měsíčně
Příspěvek na dopravu
Firemní akce pro zaměstnance např. rodinný den, garden party a celoroční podpora sportovních aktivit (badminton, fotbal, lyže)
Podpora vzdělávání (SEDUO, LinkedIn learning, jazykové kurzy aj.)
Odměny při životním jubileu
Zvýhodněny tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

Náplň práce

Provádění auditů a hodnocení dodavatelů za účelem dodržování standardů kvality a ostatních předpisů
Koordinace (vyřizování) dodavatelských reklamací a sledování přijatých nápravných opatření
Specifikace požadavků na kvalitu při výběru nových dodavatelů s oddělením Strategického nákupu
Vyhodnocování opatření k nedostatkům ze vzorkového řízení (PPAP)
Monitorování výkonnosti dodavatelů prostřednictvím definovaných KPI

SPPA group s. r. o.

Razinova 1574/3
Ostrava
ČR

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová   420 604 157 367