Ředitel maloobchodní sítě prodejen Praha

Volná místa Praha Volná místa management Praha

Plat: 80000 - 120000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zkušeného profesionála na pozici Ředitel maloobchodní sítě prodejen pro naši kancelář v Praze. Jsme dynamická společnost s dlouholetou tradicí a hledáme někoho, kdo bude hnacím motorem našeho obchodního úspěchu.

Co od Vás očekáváme:
• Silný obchodní duch a schopnost rozvíjet obchodní strategie
• Praxi na pozici ředitele/manažera maloobchodní sítě prodejen
• Technické myšlení s důrazem na efektivitu procesů
• Zkušenost s vedením expanzí MO poboček po celé ČR
• Prokazatelnou zkušenost s vedením týmu obchodně zaměřených kolegů
• Schopnost motivovat a vést tým k dosažení stanovených cílů

Náplň práce:
• Řízení a rozvoj maloobchodní sítě prodejen
• Vedení týmu, nastavování obchodních cílů a dohled nad jejich plněním
• Zajištění efektivního fungování prodejen a optimalizace procesů
• Spolupráce na tvorbě obchodní strategie a její implementaci

Nabízíme:
• Stabilní zázemí v renomované společnosti
• Možnost profesního rozvoje a růstu
• Motivující platové ohodnocení
• Práci v příjemném kolektivu a moderní kanceláři v Praze

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a vést naši maloobchodní síť k dalším úspěchům, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vaši reakci!

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   +420 727 931 009