Teamleader na zmene (Balenie čokolády) - potrebná nemčina - plne hradené ubytovanie Německo

Volná místa potravinářství Německo

Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Nemecký jazyk – pokročilý - B1
- Zodpovednosť a manuálna zručnosť
- Nenáročná práca – Výhodou sú skúsenosti vo výrobe pri bežiacom páse
- Čistý register trestov

Nabízíme

- Zabezpečené a plne hradené UBYTOVANIE
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Výplata vždy načas
- Stabilná práca
- Poskytujeme zálohy
- Kariérny rast

Náplň práce

Práca vo fabrike pre prémiového výrobcu zmrzlín. Výroba a balenie zmrzliny beží na moderných výrobných linkách s vysokým stupňom automatizácie:
- Zástupca vedúceho tímu
- Manipulácia s tovarom pomocou ručného zdvíhacieho vozíka
- Kontrola/porovnanie prijatého tovaru s príslušným označením
- Kontrola kvality vyrobeného tovaru s dokumentáciou
- Kontrola odchádzajúceho tovaru pomocou interného systému
- Rezervácie v systéme MES, kontrola skladových priestorov (SAP)
- Proces vydávania tovaru poštou. Odstraňovanie drobných porúch v závode,
- V prípade väčších porúch komunikácia s technickým oddelením (telefonicky)
- Riadenie tímu cca 10-12 zamestnancov
- Vedenie školení

Mzda:
- 50,00 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky :
- Nadčasy = +25%
- Nočné = +25%
- Nedeľa = +50%
- Sviatok = +100%

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária