Výrobní technolog v mezinárodní společnosti Liberec

Volná místa Liberec Volná místa strojírenství Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Zkušenosti v oblasti tvorby pracovních postupů
- Základní znalost anglického jazyka
- Chuť pracovat v týmu, učit se, zlepšovat a hledat nová řešení

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Flexibilní pracovní doba
- Motivující mzda dle zkušeností
- Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Náplň práce

- Stanovování jednoduchých nebo opakovaných technologických postupů
- Testování nových technologických postupů a materiálů pro vstřikování plastů
- Spolupráce na nových projektech
- Vzorkování forem, nových přípravků a zařízení
- Uvolnění výroby a realizace nových náběhů
- Optimalizace výrobního procesu vstřikování

BE ON TOP s.r.o.

nám. Dr. E. Beneše 176
Liberec
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Doubová   +420 734 488 091