Manažer logistiky |až 100 000 Kč| služební auto Jindřichův Hradec

Volná místa Jindřichův Hradec Volná místa automobilový průmysl Jindřichův Hradec

Plat: 90000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jindřichův Hradec, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně 5 let zkušeností v oblasti logistiky nebo řízení dodavatelského řetězce na vedoucí pozici (automotive)
- anglický jazyk na úrovni B2
- Silné analytické a orientované myšlení
- Vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
- Zkušenosti s logistickým softwarem a informačními systémy
- Schopnost pracovat pod tlakem a přizpůsobit se rychle měnícím se podmínkám

Nabízíme

- Služební automobil i k soukromým účelům
- Kvartální prémie
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Firemní akce

Náplň práce

Hledáte novou výzvu a máte zkušenost s vedením logistiky?

Právě nabíráme Manažera logistiky, který se nebojí rozjezdu nových projektů a má drive a zároveň se nebojí řešit věci přímo na místě v rámci logistiky.

Tato pozice vyžaduje zkušenosti v oblasti logistiky, silné vedoucí dovednosti. Dáváme šanci i lidem z pozice zástupce manažera logistiky, kteří mají chuť se posunout o level výš.

Zodpovídat budete za:
- Oblast nákupu - zajistit zde efektivitu ve fungování procesů
- Interní logistiku - zajištění chodu procesů interní logistiky
- Logistiku nových projektů
- Strategické plánování logistických operací k zajištění efektivity a splnění cílů.
- Procesy v zákaznickém servisu

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Lenka Konopíková