Dispečer vnitrostátní dopravy, denní směny Po-Pá Praha

Volná místa Praha Volná místa logistika a doprava Praha

Plat: 40000 - 48000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxe v oblasti dopravy
* Znalost TAGRA (AETR) nebo podobného programu
* Dobrá znalost práce na PC
* Zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
* SŠ/SOU vzdělání a řidičský průkaz sk. B
* Znalost SAPu výhodou
* Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ve firmě s dlouholetou tradicí
* Příspěvky na stravování a další firemní benefity (např. roční příspěvek v Cafeterii Benefit Plus 4-6.000 Kč)
* Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
* Placené volno mezi Vánoci a Novým rokem
* Podporující pracovní prostředí rodinného typu
* Zaměstnanecké slevy na produkty společnosti a výhodné tarify pro rodinné příslušníky

Pokud hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu, a chcete pracovat ve firmě, která je synonymem spolehlivosti a profesionalitě, pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce

Pro stabilní společnost, která poskytuje kvalitní produkty a služby v oblasti sanity a stavebních materiálů, hledáme dispečera vnitrostátní dopravy.
Pokud máte zkušenosti s koordinací dopravy, popřípadě s vedením menšího týmu, neváhejte se přihlásit!
* Koordinace a plánování vnitrostátní dopravy – efektivní využití vozidel a řidičů
* Úzká spolupráce s fleet manažerem
* Dohled nad 4 řidiči skupiny „C“ a zajištění dodržování legislativy pro řidiče
* Vypracování mapy interních doprav
* Spolupráce s disponenty a administrátory skladu
* Komunikace s externími dopravními společnostmi
* Zajištění plynulého provozu a reporting
* Zkušenosti z dispečinku výhodou

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marta Nesbitt