Launch leader (až 80.000 Kč) Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa kvalita a kontrola jakosti Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
* Praxi na obdobné pozici
* Anglický/německý jazyk na velmi dobré úrovni
* Znalost VDA 2, FMEA, PPAP - velkou výhodou
* Logické myšlení a psychickou odolnost

Nabízíme

Máte již zkušenosti se zastřešením náběhu nových projektů, ideálně v oblasti automotive? Domluvíte se anglicky nebo německy? Bavilo by Vás věnovat se řešení industrializace, toolingu a vést projekty dle APQP?

Pak hledáme právě Vás! Zašlete nás svůj životopis k posouzení.

* Odpovídající platové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Zázemí stabilní společnosti
* Pružnou pracovní dobu
* Příspěvky na stravování

* Místo výkonu práce: Praha - východ (blízkost Brandýse nad Labem)
* Termín nástupu: IHNED/dle dohody

Náplň práce

* Organizace a vedení schůzek projektů
* Komunikace s centrálními funkcemi v mateřském závodě
* Zodpovědnost za tvorbu a distribuci příkazů změn
* Kontrola stavu náběhu změny/projektu
* Tvorba a aktualizace projektových plánů
* Iniciace designových změn v systému Windchill
* Zajištění pozitivního výsledku zákaznického auditu

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Magdalena Kosorinová