Policista/policistka na Městském ředitelství policie Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa ochrana a ostraha Plzeň

Plat: 30070 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

občanství České republiky
věk 18 let
bezúhonnost
ukončené vzdělání zakončené maturitou
dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Nabízíme

místo ve stabilní státní instituci s jistým platem, který se pravidelně navyšuje
náborový příspěvek 150 000 Kč
6 týdnů dovolené a po 15 letech dalších 14 dnů volna na regeneraci
šance na profesní rozvoj díky široké nabídce odborných kurzů
pestrá náplň práce zahrnující nejen činnosti v kanceláři, ale i v terénu
možnost vysokoškolského studia
výsluhový příspěvek po 15 letech služby
finanční jistotu i v době nemoci nebo při péči o dítě do 10 let
příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění a slevy v programu Benefit

Náplň práce

Jako policista/policistka obvodního oddělení budeš chránit bezpečnost osob a majetku. Ve službě budeš řešit různá protiprávní jednání, komunikovat nejen s občany, ale také s našimi partnery ze samosprávy a státní správy. Zúčastníš se pátrání po hledaných, pohřešovaných osobách nebo se budeš podílet na různých bezpečnostních opatřeních.

Každý den ve službě bude jiný, slovo nuda neznáme. Uniformy, motorová vozidla a techniku pro tebe máme, tak se k nám přidej.

Že nemáš praxi? Nevadí, my tě všechno naučíme.

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   602317687