Obchodní manažer/ka se svěřeným portfoliem klientů Nepomuk

Volná místa Nepomuk Volná místa administrativa Nepomuk

Lokalita pracoviště: Nepomuk, Plzeňský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Spolehlivost, komunikační schopnosti, cílevědomost
• Řidičský průkaz skupiny B s praxí
• Znalost práce s PC, MS Office
• Zkušenost s obchodem výhodou

Nabízíme

• Zázemí v rodinné rostoucí společnosti patřící mezi největší v republice
• Možnost osobního růstu, odpovědnou a důležitou pozici ve společnosti, seriózní přístup
• Služební automobil k firemním účelům, k soukromým dle dohody, notebook, mobil
• Nástup ihned/dohodou
• Smlouva na HPP/spolupráce na živnost
• Nákup sortimentu firmy za výhodné ceny
• Pružná pracovní doba (po-pá)
• Nadstandartní platové ohodnocení – nástupní plat 40 000Kč + flexibilní složka dle výsledků, bez platového stropu
• Stravenky, diety samozřejmostí, oblíbené akce (vánoční večírek apod.) v průběhu roku

Náplň práce

• Kompletní péče o svěřené portfolio zákazníků
• Udržování a rozvoj dlouhodobých partnerských obchodních vztahů
• Prohledávání českého trhu a akvizice nových zákazníků
• Pravidelná osobní jednání s klienty a obchodními partnery
• Tvorba cenových nabídek a řešení specifických požadavků zákazníků

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Jana Pospíšilová   +420 727 880 490