Servisní technik - laboratorní a měřící technika Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Plat: 45000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Portfolio: Laboratorní a měřící technika

Svěřený region: Praha + Středočeský kraj

Pracovní náplň

* opravy, kalibrace a preventivní údržby

* starost o svěřený region

* práce v terénu u klientů v laboratorním prostředí

* komunikace v anglickém jazyce

* práce s technickou dokumentací

* příjem servisního požadavku, objednávání náhradních dílů

* práce se CRM systémem

Co nabízíme

* 5 týdnů dovolené

* stravenky

* služební automobil i k soukromým účelům

* služební telefon, služební PC

* bonusy dle hospodářských výsledků

* příspěvek na penzijní připojištění

* odborná školení u zahraničních partnerů

* příjemný kolektiv

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (chemické, elektrotechnické)
- velkou výhodou praxe pozici servisního technika v terénu
- anglický jazyk na úrovni min. B1/B2
- aktivní řidič sk. B
- bydliště v Praze nebo Středočeském kraji
- ochota cestovat

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová