Operátor CNC stroje Moravský Krumlov

Volná místa Moravský Krumlov Volná místa dělnické profese Moravský Krumlov

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Moravský Krumlov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, pobočku zahraniční společnosti, zabývající se prodejem sezónního dárkového zboží a jeho logistikou při distribuci zákazníkům po celé Evropě, hledáme kandidáty na pozici operátor CNC stroje.

Náplň práce:
* Samostatná obsluha a správa CNC stroje - formátovací stroj

Požadujeme:
* SPŠ strojní nebo elektro, minimálně vyučení v oboru, zakončeno maturitou - mechanik operátor CNC strojů
* Praxi v oboru min 5 let, znalost základních programovacích kroků stroje dle zadání výroby
* Uživatelské znalosti PC podmínkou
* Znalost NJ nebo AJ podmínkou – pro komunikaci s technickou podporou v Německu a obsluhou stroje

Nabízíme:
* Plat 35 000 - 40 000 Kč + příplatky za případnou práci přesčas
* Jednosměnný provoz Po – Pá 6:30 – 15:00
* Práci na HPP
* Mobilní telefon, stravenky
* Zázemí stabilní společnosti se zahraničním kapitálem
* Nástup dle dohody
* Místo výkonu práce Moravský Krumlov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant