Vývojový inženýr pro vývoj HW Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
* Zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
* Zkušenost s vývojem SW jednočipových mikroprocesorů výhodou
* Znalost Assembleru a ANSI C výhodou
* Znalost obvodů Freescale
* Microchip a Texas Ins. výhodou
* Alespoň pasivní znalost angličtiny
* Znalost digitálních obvodů
* Zkušenosti s nástroji na návrh obvodů (Altium a Matlab výhodou)
* Zájem a chuť podílet se na vytváření a rozvoji cílů společnosti

Nabízíme

* Práce na hlavní pracovní poměr
* Práce v dobrém kolektivu
* Dobré platové podmínky
* Další odborný a profesní růst
* Odborné a jazykové vzdělávání
* Seberealizaci a možnost rozvíjet se
* Penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* Dle hospodářského výsledku 13 plat v podobě bonusu
* Výhody malé a flexibilní firmy
* Pružnou pracovní dobu

Náplň práce

Pro českou společnost, která se specializuje na elektromobilitu, domácí automatizaci a obnovitelné zdroje energie, hledáme motivované kandidáty na pozici: Inženýr elektroniky - vývoj HW.
Hledáme nadšence, kteří se nebojí výzev a rádi se zapojují do inovativních projektů.
* Provádění analýz a simulací pro vývoj nových řešení
* Vývoj hardwaru pro nové produkty – návrh schémat
* Návrh mikroprocesorových a silových obvodů
* Návrh a vývoj desek plošných spojů (PCB)
* Příprava podkladů pro výrobu a osazovací automaty
* Testování a oživování prototypů
* Vývoj zkušebních přípravků a průmyslových řídicích systémů
* Řízení a regulace elektroniky pro různé aplikace
* Implementace bezdrátového ovládání stínící techniky pro domácnosti a další
* Tvorba technické dokumentace k hardwarovým produktům
* Certifikace nových výrobků a dodržování příslušných norem

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová