Obchodně technický poradce až 70.000 Kč Brno-město, Brno-venkov, Znojmo, Břeclav

Volná místa potravinářství Brno-město, Brno-venkov, Znojmo, Břeclav

Plat: provize až 70.000kč + náhrada za vlastní automobil
Lokalita pracoviště: Brno-město, Brno-venkov, Znojmo, Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- zkušenost s prodejem je výhodou, ale ne podmínkou
- cílevědomost
- pozitivní myšlení
- samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- vlastní osobní automobil
- Živnostenský list

Nabízíme

- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU
- produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností
- profesionální systém zdokonalovacího školení
- zaškolení v dané oblasti a průběžné mentorování
- možnost vytvoření si stálého příjmu
- veškeré vybavení pro práci je ZDARMA
- možnost karierního růstu
- MOTIVUJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ
- finanční náhrada za používání vlastního osobního automobilu (10.000 kč/měs.)

Náplň práce

- prezentování našich výrobků u nových a stávajících zákazníků
- vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky
- samostatná obchodní činnost ve svěřeném regionu

GEMSTONED s.r.o.

Hranice

Kontaktní osoba:
Daniel Melichařík   724 312 903