Manažer logistiky | služební auto Kamenice nad Lipou

Volná místa Kamenice nad Lipou Volná místa automobilový průmysl Kamenice nad Lipou

Plat: 90000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kamenice nad Lipou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně 5 let zkušeností v oblasti logistiky nebo řízení dodavatelského řetězce na vedoucí pozici (automotive)
- Silné analytické a orientované myšlení
- Vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
- Zkušenosti s logistickým softwarem a informačními systémy
- Schopnost pracovat pod tlakem a přizpůsobit se rychle měnícím se podmínkám

Nabízíme

- Služební automobil i k soukromým účelům
- Kvartální prémie
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Firemní akce

Náplň práce

Hledá se MANAŽER LOGISTIKY ve výrobní automotive společnosti!!!

Logistika je Váš šálek kávy a baví vás nové výzvy? Právě procházíme obdobím velkých změn a inovací, a proto hledáme Manažera logistiky, který nám pomůže přenést naše logistické procesy z papíru do digitálního světa.

Co bude pod vaší správou:
- Nákup: Efektivní správa a optimalizace nákupních procesů.
- Interní logistika: Zajištění hladkého průběhu interních logistických operací.
- Logistika nových projektů: Příprava a implementace logistických řešení pro nové projekty.
- Plánování: Strategické plánování logistických operací k zajištění efektivity a splnění cílů.
- Zákaznický servis: Zlepšování logistických procesů s cílem zvýšit spokojenost zákazníků.

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Michal Brychta