Koordinátor stavebních montáží Praha

Volná místa Praha Volná místa výroba Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání, ideálně stavebního směru
* Praxi z obdobné pozice
* Znalost práce s PC, MS Office, AutoCAD
* Technické myšlení
* ŘP sk. B

Nabízíme

Jste zkušený stavař se smyslem pro detail a máte praxi s montáží otvorových výplní a fasád? Chcete se podílet na zajímavých a prestižních projektech? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR STAVEBNÍCH MONTÁŽÍ

* Pestrou práci na projektech v Praze a okolí
* 5 týdnů dovolené
* Osobní automobil
* Vzdělávací kurzy
* Firemní akce

* Lokalitu: Praha

Náplň práce

* Řízení a koordinace svěřené stavby
* Realizace montážních prací
* Spolupráce na přípravě cenových nabídek a uzavírání smluv
* Koordinace dodavatelů
* Zodpovědnost za fakturace dle odvedené práce
* Účast na zajímavých projektech

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

Kontaktní osoba:
Zdeňka Přečková