Specialista/ka kvality s AJ (AŽ 50.000 KČ) Uherské Hradiště

Volná místa Uherské Hradiště Volná místa kvalita a kontrola jakosti Uherské Hradiště

Lokalita pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Zkušenosti v oblasti kvality
* Dobré komunikační schopnosti
* Spolehlivost a samostatnost
* Praxe s interními audity vítána
* Týmové řešení interních neshod

Nabízíme

Máte zkušenosti v oboru kvality a domluvíte se anglicky? Dokážete fungovat samostatně a důslednost je Vaší silnou stránkou? Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnost hledá posilu do týmu na pozici:
SPECIALISTA/KA KVALITY S AJ (AŽ 50.000 KČ)

* Týdenní pracovní úvazek 37,5 h.
* Platové ohodnocení na základě pracovních zkušeností
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na zdravotní péči
* Jazykové kurzy a další vzdělávání
* firemní slevy pro naše zaměstnance

* Místo výkonu: Uherské Hradiště

Náplň práce

*Podílení se na udržování a zlepšování kvality
*Tvorba, aktualizace a správa dokumentace týkající se kvality
* Spolupráce při řešení reklamací od dodavatelů
* Řešení stížností a reklamací od zákazníků
* Analýza a reportování výkonnosti v oblasti kvality
* Provádění interních auditů
* Asistence při externích auditech

Advantage Consulting, s.r.o. Olomouc

Kontaktní osoba:
Aneta Jurková