Referent/ka námořních přeprav (LCL) - Praha 6, možnost HO až 2x týdně

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 35000 - 55000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Budete mít na starost zpracování kusových námořních zásilek u konsolidátora námořních přeprav.
Pracovat budete v 7členném týmu.
Hledáme administrativně zdatného kolegu se zájmem o oblast přeprav, logistiky.
Práce je vhodná pro zkušené i juniorní kandidáty.
Preferujeme zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Co bude Vaší náplní práce?

► vyřizování veškerých administrativních náležitosti spojených s námořní přepravou
► zpracovávání zásilek, zajištění FCL přeprav
► řešení operativních problémů

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

► SŠ vzdělání v oblasti dopravy nebo zkušenost na obdobné pozici v oboru, rychleji se zaučíte
► umíme zaučit šikovného absolventa
► zkušenému kandidátovi zase můžeme umožnit do budoucna podílet se i na supervizi týmu
► znalost AJ na úrovni B1 stačí, využijete především písemnou komunikaci
► musíte být stabilní, loajální a mít zájem o dlouhodobou spolupráci

Co za takovou práci dostanete?

► mzdu dle Vašich zkušeností, můžete se pohybovat v rozmezí cca 35-55-000 Kč, záleží na Vaší praxi.
► malý a přátelský kolektiv
► zázemí stabilní společnosti
► stravenky
► Multisport kartu/Benefitní kartu
► možnost pracovat až 2 dny v týdnu z domova

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková   736 482 328