Speciální pedagog Věznice Horní Slavkov

Volná místa Horní Slavkov Volná místa ochrana a ostraha Horní Slavkov

Plat: 33650 - 46520 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Horní Slavkov, Karlovarský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- trestní bezúhonnost, osobnostní a zdravotní způsobilost,
- magisterské vzdělání pedagogického směru (studijní program Pedagogika/Speciální pedagogika),
- praxe v oboru speciální pedagogiky výhodou,
- schopnost týmové práce, spolehlivost.

Nabízíme

- Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, s následnou možností doby neurčité.
- 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna.
- Příspěvky na penzijní pojištění, stravování, rekreaci, kulturu či sport.
- Ubytování na ubytovně VS ČR – Horní Slavkov.
- Vlastní tělocvična, posilovna a sauna.
- Závodní stravování.
- Možnost zvyšování kvalifikace.
- Další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.

Náplň práce

Provádí komplexní speciálně pedagogické diagnostiky, garantuje odbornou úroveň realizace programu zacházení, zpracovává seznam aktivit programu zacházení.
Metodické usměrňování a koordinace speciálně pedagogických preventivních a poradenských služeb ve věznici.

Vězeňská služba České republiky Věznice Horní Slavkov

Kontaktní osoba:
Michaela Knafová