Hledáme instruktora svařování! Liberec

Volná místa Liberec Volná místa technika a elektrotechnika Liberec

Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte praxi ve svařování a baví vás předávat své zkušenosti ostatním? Staňte se součástí našeho týmu a pomozte rozvíjet dovednosti v oblasti svařování!

**Náplň práce:**
- Praktická výuka svařování – předvádění technik a jejich vysvětlení.
- Kontrola kvality provedených svarů.
- Metodické vedení účastníků kurzů – odhalování a oprava chyb.
- Příprava materiálů a vybavení pro svařování.
- Dohled nad svářečskou technikou a příslušenstvím.
- Komunikace s účastníky kurzů – od zaměstnanců firem po rekvalifikanty.

**Co od vás očekáváme:**
- SOU/SŠ technického zaměření.
- Praxe ve svařování podmínkou – minimálně metody MAG + TIG (obalená elektroda je výhodou).
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
- Samostatnost, spolehlivost a trpělivost.
- Manuální zručnost a ochota učit se novým věcem.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Praxe na obdobné pozici je výhodou.

**Co nabízíme:**
- Stabilní zaměstnání v tradiční firmě s přátelskou atmosférou.
- Perspektivu kariérního růstu a možnosti profesního i osobního rozvoje.

Pokud máte zkušenosti se svařováním a rádi pracujete s lidmi, připojte se k nám!

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kristýna Veselá