Stavbyvedoucí - silniční stavby (50-70.000 Kč) Praha

Volná místa Praha Volná místa výroba Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ stavební
* Praxi v oboru
* Autorizaci - výhodou
* Řidičský průkaz

Nabízíme

Máte SŠ/VŠ stavební a zkušenost s vedením silničních staveb? Máte řidičský průkaz a chcete pracovat na stavbách v rámci Prahy a okolí? Chcete pracovat na projektech pro významnou stavební společnost?

Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ - SILNIČNÍ STAVBY (50-70.000 Kč)

* 25 dní dovolené + Sick days
* Bonusy
* Služební automobil pro soukromé účely
* Příspěvek na stravování
* Poukázky Flexi pass
* Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
* Multisport kartu za zvýhodněnou cenu
* Vzdělávání a rozvojové školení
* Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

* Místo výkonu práce: Praha
* Nástup možný: IHNED

Náplň práce

* Odpovědnost za realizaci silničních staveb
* Řízení montážních a stavebních prací
* Kontrola průběhu stavby
* Dohled nad dodržováním norem, předpisů a BOZP

Advantage Consulting, s.r.o. Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Holečková