Stavební přípravář (od 45.000 Kč) Praha

Volná místa Praha Volná místa výroba Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ stavebního zaměření
* Praxi na obdobné pozici nebo se stavbními rozpočty
* Znalost MS Office
* Znalost Kros, Aspe, RSV – výhodou

Nabízíme

Máte vzdělání stavebního zaměření a zkušenosti s vedením a vyhodnocením výběrových řízení na subdodavatele? ? Chcete se podílet na projektech pro silniční stavby? Jste zodpovědná a samostatná osoba? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní stavební společnost?

Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

STAVEBNÍ PŘÍPRAVÁŘ (od 45.000 Kč)

* 25 dní dovolené + Sick days
* Roční bonusy
* Příspěvek na stravování
* Poukázky na volný čas nebo sport
* Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
* Multisport kartu za zvýhodněnou cenu
* Vzdělávání a rozvojové školení
* Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
* Možnost občasné práce na home office
* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

* Místo výkonu práce: Praha 5
* Nástup možný IHNED

Náplň práce

* Výběr dodavatelů a subdodavatelů
* Sestavování harmonogramu stavebních prací
* Kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů
* Příprava podkladů pro fakturaci a další potřebná administrativa
* Spolupráce s techniky na stavbách

Advantage Consulting, s.r.o. Praha

Kontaktní osoba:
Kamila Trefilová