Zkušený online markeťák s AJ | Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa marketing a reklama Jihlava

Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:

- minimálně 3 roky zkušeností v oblasti online marketingu
- zkušenost s ecommerce velkou výhodou
- znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (komunikativní)
- znalost nejnovějších marketingových trendů a nástrojů, včetně sociálních sítí, Google Analytics a SEO/SEM
- schopnost analyzovat data a navrhovat efektivní marketingové kampaně
- výborné komunikační dovednosti a strategické myšlení
- osobnostně energický a aktivní přístup, schopnost přicházet s vlastními nápady

Nabízíme

Nabízíme:
- skutečnou možnost ovlivnit směřování marketingových aktivit
mzdové ohodnocení odpovídající senioritě
- 13. mzda
- možnost hybridního fungování (home office) a flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- notebook mobilní telefon
- podpora vzdělávání a účast na konferencích

Náplň práce

Hledáme zkušeného ONLINE MARKETINGOVÉHO SPECIALISTU, který se nebude bát přicházet s vlastními nápady a strategiemi.

Znáš ONLINE svět jako své boty?

Dáme ti prostor své vize realizovat, zvyšovat návštěvnost a konverze, oslovovat skrze online svět nová publika a pomůžeš nám tak k dalšímu růstu, který se nám v poslední době velmi daří.

Tvou náplní práce bude:

- vytvářet a implementovat komplexní online marketingovou strategii
- zvyšovat povědomí o naší značce mezi e-shopy a koncovými zákazníky
- řídit a optimalizovat kampaně na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Instagram) a placené reklamy (Google Ads, Facebook Ads)
- spolupracovat s externími specialisty (SEO, PPC) a digitálními agenturami
- pracovat s Google Analytics a dalšími nástroji pro sledování úspěšnosti kampaní
- navrhovat marketingové strategie pro podporu našich produktů
- komunikovat s influencery a přinášet nápady na společné kampaně
- pravidelně analyzovat výsledky a přinášet inovace, které povedou ke zlepšení našich marketingových aktivit

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Hana Orgoňová