Administrativní pracovník - pouze OZP 4 hodiny/den - Beroun

Volná místa Beroun Volná místa administrativa Beroun

Plat: 15000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Dokumenty)
- pečlivost, svědomitost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly, umět si stanovit priority
- ochota učit se novým věcem
- dobrý komunikační a písemní projev
- znalost fakturace bude pro Vás velkou výhodou

Nabízíme

- pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
- zkrácený pracovní úvazek 4 hodiny/den (20 hodin týdně)
- pracovní doba po domluvě kdykoliv mezi 8:00 - 16:00
- po domluvě možnost občasné práce i z domova
- kancelář přímo v centru města Beroun
- 2 x sick days (volno na cokoliv, které Vám bude proplaceno jako běžně odpracovaný den)
- příspěvek na stravování 75 Kč,- za každý odpracovaný den
- zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
- zázemí stabilní české společnosti

Náplň práce

- vedení administrativní agendy
- vystavování faktur v systému iDoklad (zaučíme)
- kontrola faktur po splatnosti
- ostatní evidence spojené se zakázkami
- komunikace s klienty
- kopírování, skenování a archivace dokumentů
- evidence pošty příchozí i odchozí
- spolupráce s kolegy napříč firmou
- další úkoly, dle pokynů nadřízeného

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

K Bílému vrchu 2960/8
Praha 9
ČR

Kontaktní osoba:
Katarína Bečková   +420 773 782 010