Operátor přípravy s NZV za 155,- až 175,-/hod. štěnovice

Volná místa štěnovice Volná místa logistika a doprava štěnovice

Plat: 155 - 175 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: štěnovice, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zkušenosti s obsluhou NZV
- základní znalost práce s PC
- komunikativní znalost českého jazyka
- přesnost, důslednost
- zkušenosti se skladováním a výrobním procesem výhodou

Nabízíme

- mzdu 155,-/hod. + 0-20,- bonus
- smlouvu na HPP
- dvousměnný provoz bez nočních směn
- práci od pondělí do pátku a volné víkendy
- dopravu zdarma z Plzně
- dotované stravování
- možnost ubytování s příspěvkem
- možnost týdenních záloh

Náplň práce

Máte zkušenosti se scannerem a NZV a baví Vás práce ve skladu? Pak je tato pracovní nabídka přesně pro Vás! Pro ověřenou společnost s dlouholetou působností hledáme pracovníky na kvalifikovanou pozici operátora přípravy. Vaší náplní práce bude příprava zakázek pro výrobu, tedy obsluha automatického skladu, obsluha stroje pro scrap disků, obsluha NZV (ručně vedený elektrický vozík), práce s počítačem či práce se scannerem.
Pokud máte potřebné zkušenosti, neváhejte se ozvat na naši e-mailovou adresu nebo na naši bezplatnou telefonní linku 800 102 102.

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň

Kontaktní osoba:
Tereza Rýdlová