Obsluha kantýny - výdej jídel - zkrácený úvazek 4,5 hod. Jaroměř

Volná místa Jaroměř Volná místa gastronomie Jaroměř

Plat: 12600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jaroměř, Královéhradecký
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zodpovědnost, spolehlivost
- komunikativnost
- nutná základní znalost na PC - tisk jídelníčků a seznamu strávníků

Nabízíme

- stabilní zaměstnání u renomované české společnosti
- zaměstnanecké benefity
- zvýhodněné stravování
- práce na HPP - zkrácený úvazek
- pracovní doba - 09:30 - 14:30
- nástup možný po dohodě

Náplň práce

- příprava pracoviště a úklid (uklízíme pouze vlastní pracoviště, jídelnu uklízí externí firma)
- ranní příprava nápojů do zásobníků
- příjem předem objednaných jídel a jejich udržování v teplotě k výdeji
- výdej jídel (cca 30 porcí)
- drobné dosmažení příloh a polotovarů na místě (hranolky, smažený sýr ....)
- mytí nádobí, obsluha myčky
- drobný doplňkový prodej (ne pokladna, ne hotovost)

GTH catering a.s.

Tomíčkova 2144/1
Praha 4

Kontaktní osoba:
Marek Čížek   703 190 056