Zedník České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa tvůrčí práce a design České Budějovice

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

– řidičský průkaz sk. B
– praxi v oboru stavebnictví
– spolehlivost, loajalitu, pracovitost, snahu učit se novým věcem
– praxi v oboru sanací betonových konstrukcí výhodou

Nabízíme

– zaměstnání u zavedené firmy (25 let na českém trhu)
– využívání služebního vozidla pro soukromé účely
– práce na zajímavých stavebních objektech
– nezpožděné výplaty s možností vyplácení záloh
– ubytování hrazené firmou v případě práce mimo dojezdovou vzdálenost
– příspěvek na stravovaní
– Plat: 40 000 - 60 000 Kč

Náplň práce

– práce v oblasti rekonstrukcí převážně průmyslových staveb (vodojemy, přehrady apod.), oprav a sanací betonových a ocelových konstrukcí

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ilona Goby   +420 606 374 861