Kuchař / kuchařka - práce na HPP nebo brigáda České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa ostatní České Budějovice

Plat: 260 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• zkušenosti s přípravou a vařením jídel

Nabízíme

• práci na HPP nebo DPP - brigáda
• pracovní doba Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod.
• zázemí v rodinné firmě
• klidná práce v jídelní kuchyni

Mzda od 260 Kč/hod.

Místo práce: Krajinská 238/23, České Budějovice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kmetova.hana@seznam.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 777 127 260.

Náplň práce

SNA s.r.o.

Jsme certifikované BIO Centrum rostlinné stravy, které je inspirováno přítomností a láskou ke VŠEM živým bytostem. Také my přispíváme k přeměně současného světa na svět bez bolesti a utrpení.

Více informací o společnosti naleznete na www.restaurantslunce.cz.

Náplň práce:
• vaření v jídelně, příprava jídla na další den

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719