Manažer obchodního týmu – Vedení a rozvoj regionálních poboček Plzeň, Klatovy, Strakonice

Volná místa bankovnictví a finanční služby Plzeň, Klatovy, Strakonice

Plat: 75000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Klatovy, Strakonice, Plzeňský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Koho hledáme?

* Zkušenosti s vedením týmu – ideálně v oblasti obchodu nebo zákaznického servisu.
* Proaktivní přístup – samostatnost a orientace na dosahování vytyčených cílů
* Vynikající komunikační schopnosti – musíte být schopni inspirovat a budovat vztahy
* Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Co vám nabídneme?

* Atraktivní finanční ohodnocení – včetně podílu na výsledcích pobočky a bonusových složek.
* Podpora zkušeného týmu a možnost neustálého vzdělávání.
* Možnost kariérního růstu do vyššího managementu.
* Flexibilní pracovní podmínky a stabilní zázemí Kapitolu – lídra na trhu finančního poradenství.

Náplň práce

Vaše hlavní odpovědnosti:

* Budování a vedení týmu – budete zodpovědní za nábor, rozvoj, motivaci a hodnocení výsledků obchodního týmu
* Strategické řízení pobočky – vaše rozhodnutí budou klíčová pro úspěch pobočky a plnění obchodních cílů.
* Rozvoj obchodních aktivit – aktivně se podílíte na rozvoji klientské základny, vyhledáváte a navazujete nové obchodní vztahy.
* Spolupráce s centrálou – komunikace s vedením společnosti, zajišťování souladu s firemní strategií a cíli.

Kapitol Západ - region Jižní Čechy

Slovanská 75
Plzeň

Kontaktní osoba:
Jan Šlechta