Přípravář/konstruktér Elektro (rozvaděče) Praha

Volná místa Praha Volná místa stavebnictví Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ elektro
* praxe výhodou
* uživatelská znalost PC, CAD programy
* znalost anglického jazyka výhodou
* spolehlivost, samostatnost, flexibilita
* ŘP skupiny B

Nabízíme

* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
* 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
* Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
* Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
* Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
* Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
* Zaměstnanecký akciový program SEOP
* Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zvýhodněné volání a další nabídky partnerů

Náplň práce

DO ZÁVODU POZEMNÍ STAVITELSTVÍ V PRAZE HLEDÁME ŠIKOVNÉ KONSTRUKTÉRY / PŘÍPRAVÁŘE, KTEŘÍ NÁM POMOHOU ORGANIZOVAT PROCES PŘEDPROJEKTOVÉ A PROJEKTOVÉ PŘÍPRAVY STAVEB A JEJICH TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ.

VAŠÍ ODPOVĚDNOSTÍ BUDE:

* zpracování podkladů pro nabídková řízení - specifikace materiálů
* provádění technické přípravy staveb pro nabídky
* příprava podkladů pro uzavření objednávek, SOD
* zajištění požadované realizační dokumentace stavby, konstrukční návrhy, výkresy

Skanska a.s.

Křižíkova 682/34a
Praha 8 - Karlín

Kontaktní osoba:
Šárka Firbach