Metalurg - náborový bonus 60 000 Kč Brno

Volná místa Brno Volná místa strojírenství Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Magisterské popř. bakalářské vzdělání v oboru metalurgie nebo podobné
- Dobrá orientace v oboru metalurgie
- Samostatnost, cílené vyhledávání a řešení problémů
- Silné analytické schopnosti
- Angličtina minimálně na úrovni B2

Nabízíme

- Stabilní práci v silné zahraniční společnosti s jedinečnými produktem
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Náborový bonus 60 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 165 Kč formou stravenkového paušálu
- Všechny případné hodiny přesčas jsou v příslušném měsíci propláceny
- Příplatky za práci o víkendu nad zákonem stanovený rámec ve výši 50%
- Bonus za doporučení nového zaměstnance 60 000 Kč
- Odměna za zaučení nového kolegy
- Zdravotní péči rozšířenou o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce
- Výroční bonus za roky zaměstnání ve firmě
- Bonus u životního jubilea, svatby atd.

Náplň práce

- Dohled a řízení procesu odstředivého lití a PTA svařování
- Analýza výrobních dat a návrhy zlepšení
- Sestavování receptur slitin a jejich implementace ve výrobním procesu
- Dohled nad skladem prášků slitin a management skladových zásob
- Testování mechanických a chemických vlastností slitin
- Komunikace s externí laboratoří
- Řízení zákaznických reklamací z pohledu metalurgie
- Implementace metalurgického know-how do výroby
- Vzdálená podpora výrobního týmu a ostatních poboček společnosti

Bernex Bimetall s.r.o.

Brněnská 1140
Modřice

Kontaktní osoba:
Hana Lipovčanová   777 779 767