Systémový administrátor pro Windows a Hyper-V Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa informační technologie Pardubice

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání technického zaměření, Zájem a chuť se neustále v dané oblasti vzdělávat, zapálení pro nové technologie, spolehlivost, schopnost analyticky, samostatně a efektivně řešit problémy, ŘP skupiny B

Zkušenosti:
Pozice administrátora v prostředí Windows Server a Hyper-V
TCP/IP a dalšími síťovými protokoly;
Konfigurace a správa - síťové služby (jako je DHCP, DNS, a síťová úložiště);
Skriptováním PowerShell(Bash);
Znalost bezpečnostních principů a síťových standardů.

Nabízíme

Práce na HPP (doba neurčitá) v Pardubicích (blízko zastávky MHD), po zapracování možnost práce z domu, plat od 40 tisíc btto (podle dosavadních zkušeností a stupně profesionality). Nástup možný ihned. Vhodné pro muže i ženy.

Náplň práce

Administrace prostředí Windows Server (Linux), virtualizace Hyper-V.
Správa a nastavení počítačových sítí a aktivních prvků.
Správa Firewallu, VPN.
Správa domén a instalace certifikátů.
Správa aplikačních a provozních SW.
Podpora správy koncových stanic.
Monitoring.
Zálohování dat.

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28