Technik lisování - 2 směny (m/ž) Střítež

Volná místa Střítež Volná místa výroba Střítež

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Střítež, Vysočina
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Připojte se k mezinárodní společnosti, která produkuje kovové součástky pro automotive a elektronický průmysl.

Nabízíme stabilní práci v prosperující společnosti. Malý kolektiv zaměstnanců, možnost profesního růstu.

Jste čerstvý absolvent? Nevadí - vše Vás rádi naučíme.

Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy.

Vaší náplní práce bude:

* obsluha lisovacího stroje
* kontrola výrobního procesu
* kontrola kvality výrobku

co vám nabídneme

* nástupní mzda 35 000 - 45 000 Kč (dle zkušeností)
* práci v dvousměnném režimu (ranní- odpolední)
* 13. mzda
* dovolená 20 dní + 5 dní placeného volna navíc
* možnost profesního růstu - čím více operací se naučíte, tím lépe jste ohodnoceni
* kafeterie 1 500 Kč/ měsíčně
* příspěvek na obědy v závodní jídelně
* firemní akce

co od vás očekáváme

* aktivní přístup k práci
* pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
* SOU/ SŠ technického směru ideálně- není podmínka
* zkušenosti s lisováním kovů

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petra Harudová   +420 739 426 165