Generální manažer hotelu Mariánské Lázně

Volná místa Mariánské Lázně Volná místa management Mariánské Lázně

Lokalita pracoviště: Mariánské Lázně, Karlovarský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta nyní obsazujeme pozici Generálního ředitele krásného hotelu v Mariánských Lázních.
Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

zkušenosti na obdobné vedoucí pozici v hotelu
komunikativní znalost českého, anglického a německého jazyka
obchodní a marketingová orientace (event planning)
vynikající manažerské, komunikační, interpersonální i krizové dovednosti

Nabízíme

mzda od 100 000 Kč výše
manažerské benefity
flexibilní pracovní doba a její rozvržení
spolupráce možná na IČO
stravování
nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

zodpovědnost za provoz celého hotelu
vedení personálu, podpora firemní kultury a týmové práce
zajištění společenských akcí, kongresů a svateb
podpora prodeje a vytváření pozitivního PR, marketing, propagace, on-line prezentace
finanční správa hotelu

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Iveta Moniak