Svářeč začátečník | lehké dovařování plechů | MAG Fryčovice

Volná místa Fryčovice Volná místa tvůrčí práce a design Fryčovice

Lokalita pracoviště: Fryčovice, Moravskoslezský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do výrobní společnosti hledáme na 2 směny kandidáty, kteří mají alespoň částečnou praxi na pozici svářeč a hledají navazující svářecké operace - kontrolujete hotový výrobek a svařujete, kde svár chybí nebo je nekvalitní. Těšit se můžete na čisté prostředí společnosti, malý kolektiv, řadu benefitů a zajímavé mzdové ohodnocení.

Čtení technické dokumentace, orientace ve výkresech
Praxe ve svařování min. 1 rok (možnost obnovení certifikátu ve firmě)
Ochota pracovat na 2 směny, ranní a odpolední

Nabízíme

Mzda + odměny
25 dní dovolené
Další odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti
Dotované stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
Multisport karta
Stabilita práce
Příjemné pracovní prostředí, čisté, moderní

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Kontrola svarů dle výkresové dokumentace
Oprava chybějících svárů
Jednoduché zámečnické práce

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Michaela Kuchařová