Skladník 35.000Kč (doprava, strava i ubytování zajištěno) Rudná u Prahy

Volná místa logistika a doprava Rudná u Prahy

Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rudná u Prahy, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

· praxi s nízkozdvižným vozíkem s nášlapem
· praxi s paletovým vozíkem
· praxi se scannerem
· umět psát latinkou

Nabízíme

· smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr)
· základní mzdu 23.000 Kč + bonus 12.000 Kč
· občerstvení na pracovišti (obědy za 20Kč)
· možnost čerpat 2 firemní produkty/měsíc (po zkušební době)
· příspěvek na ubytování nebo dopravu až do výše 3.000 Kč
· možnost ubytování a záloh
· dovolenou 20 dní ročně

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti krmiva pro domácí mazlíčky hledáme skladníky/pickery pro sklad v Přehýšově u Plzně. Práce obnáší obsluhu skladové techniky a nakládku/vykládku kamionů, balení zásilek, základní administrativu apod. Jedná se o práci v klidném a čistém prostředí a zároveň v příjemném kolektivu.

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň

Kontaktní osoba:
Žaneta Mužíková