Personalista pro mezinárodní společnost - až 48 000 Kč Vyškov

Volná místa Vyškov Volná místa administrativa Vyškov

Lokalita pracoviště: Vyškov, Jihomoravský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na lidské zdroje
* Minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici
* Výborná znalost angličtiny na komunikativní úrovni
* Znalost zákoníku práce
* Silné organizační dovednosti a schopnost empatie
* Řidičský průkaz skupiny "B" – aktivní řidič
* Ochota dojíždět

Nabízíme

Máte zkušenosti v oblasti HR alespoň 2 roky a zrovna hledáte příležitost pracovat v mezinárodní společnosti, kde můžete plně využívat svoji angličtinu? Přidejte se k našemu skvělému kolektivu! Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám CV rovnou v anglickém jazyce!

* Adekvátní finanční ohodnocení + prémie
* 25 dní dovolené
* Občerstvení na pracovišti
* Dotované stravování + stravenky
* Pracovní vybavení, včetně telefonu a notebooku
* Vzdělávací kurzy a školení
* Možnost profesního i finančního růstu
* Sleva na naše firemní produkty
* Možnost využití masáže přímo na pracovišti

Místo výkonu práce: Vyškov

Náplň práce

* Plánování a řízení celého procesu náboru, včetně školení a rozvoje zaměstnanců
* Denní komunikace s vedením firmy v anglickém jazyce
* Analýza a kontrola nákladů spojených s HR procesy
* Práce s interním systémem (nástupy, odchody aj.)
* Výběr, hodnocení kandidátů, vedení pohovorů
* Podpora interní komunikace napříč společností
* Organizace firemních akcí a aktivit
* Příprava a správa reportů

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Sadílková