Ostraha v Zoologické zahradě Tábor

Volná místa ochrana a ostraha

Plat: 23300
Lokalita pracoviště: Jihočeský
Vloženo dnes

Perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Popis pracovní pozice

Co bude Vaším úkolem:

Hlídkování v areálu zoologické zahrady, kontrola bran, dveří a oken za účelem zjištění nepovolených vstupů a jejich prevence
Kontrola přístupů do objektů
Běžné údržbářské práce (včetně sekání trávy, odklízení sněhu apod.)
Pohyb mezi návštěvníky, hosty nebo zaměstnanci za účelem zajištění pořádku a ochrany zvířat a majetku
Práce ve směnném provozu (včetně nočních směn)
Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor, a.s.

Co od Vás očekáváme:

Minimálně výuční list
Výborný zdravotní stav
Manuální zručnost, fyzická zdatnost, chuť pracovat
Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
Kladný vztah ke zvířatům
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Co Vám dá výhodu:

ŘP skupiny B a T
Zkušenost na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
Výborné finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv a rodinná atmosféra
Příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu
Příležitost i pro absolventy

Finanční ohodnocení:

Roční mzda: 280.000 – 350.000,- Kč

Zoologická zahrada Tábor a.s.

Tábor – Větrovy, 10
Tábor 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Dan Kazda   702 089 280