Technik 3D měření - pouze pro absolventy Liberec

Volná místa Liberec Volná místa strojírenství Liberec

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání, ideálně strojírenský obor
- Znalost práce na PC
- Znalost čtení technických výkresů, včetně potřebné orientace v prostorových rovinách, znalost geometrických útvarů
- Zodpovědnost za provedenou práci
- Základní znalost anglického jazyka
- Ochota učit se nové věci

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení, příspěvky
- Flexibilní pracovní doba a další benefity

Náplň práce

- Práce s 3D měřícími stroji a skenery, analyzování výsledků
- Měření výrobků v souladu s požadavky kladenými na metody měření
- Obsluha měřících zařízení (programování, měření, vedení agendy, údržba)
- Péče o měřící zařízení (kalibrace)
- Zpracování reportů o měření a jejich vyhodnocení

BE ON TOP s.r.o.

nám. Dr. E. Beneše 176
Liberec

Kontaktní osoba:
Kateřina Doubová   +420 734 488 091