Koordinátor HR procesů - až 50.000 Kč + benefity Brno

Volná místa Brno Volná místa administrativa Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením do oblasti HR
* Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnost alespoň 2 roky
* Výbornou znalost anglického jazyka
* Znalost zákoníku práce, aj.
* Dobré organizační schopnosti a schopnost empatie
* ŘP sk. "B" - aktivní řidič
* Ochota dojíždět do místa výkonu práce - Vyškov

Nabízíme

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a mít kolem sebe skvělý tým lidí? Máte zkušenosti na obdobné pozici a chcete se dále pohybovat ve výrobním sektoru? Orientujete se v pracovněprávní agendě a v HR trendech? Jste organizační typ, plánování Vás baví a anglický jazyk Vám nedělá problém? Skvělé! Budeme se těšit na Váš životopis!

* Nástupní plat od 36.000 Kč
* Příspěvky a prémie
* Vlastní rozvržení pracovního plánu
* 25 dnů dovolené
* Odpočinek u maséra - ZDARMA!
* Občerstvení na pracovišti
* Dotovaná strava v místní jídelně
* Stravenky
* Pracovní vybavení - telefon a notebook
* Vzdělávací kurzy a školení
* Možnost profesního i platového růstu
* Sleva na firemní produkty
* Prázdninová péče o Vaše děti
* Místo výkonu: Vyškov

Náplň práce

* Plánování, zastřešení kompletního náborového procesu, vhodných školení a rozvoj zaměstnanců
* Zpracování onboardingu nováčků
* Vyhodnocování a controlling nákladů
* Práce v interním systému (nástupy, výstupy, změny, a další)
* Kooperace s personálními a pracovními agenturami
* Výběr, selekce a vedení pohovorů s kandidáty
* Spolupráce na komunikaci napříč firmou
* Organizace akcí pro firmu
* Tvoření reportů
* Denní komunikace s vedením společnosti v angličtině

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Jana Srncová