Manažer pobočky | Stavebnicové konstrukce Praha

Volná místa Praha Volná místa ostatní Praha

Plat: 50000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- výhodou zkušenosti s provozním řízením pobočky
- MS Office (excel)
- výhodou znalost Navision+Power BI
- ŘP sk. B
- znalost modulárních stavebních systémů výhodou
- zkušenosti s přípravou a realizací staveb vítány

Nabízíme

- roční bonus
- 5 týdnů dovolené
- pravidelná valorizace mzdy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost kariérního růstu

Náplň práce

Zajímá Vás stavebnictví? Láká Vás vedení pobočky a koordinace malého týmu? Nebojíte se čísel a reporty pro Vás nejsou problém?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:
- operativní koordinace pobočky
- vedení malého týmu operativních pracovníků pobočky
- komunikace s dodavateli a jejich koordinace
- skladové hospodářství (řízení skladu, evidence položek, inventarizace)
- optimalizace využití skladových zásob na pobočce
- kontrola a optimalizace nákladů
- reporting

Nástup možný ihned, mzda dle zkušeností.

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227