Řidič VZV (33.000 Kč) Nymburk

Volná místa Nymburk Volná místa obchod a prodej Nymburk

Lokalita pracoviště: Nymburk, Středočeský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. SOU vzdělání
* Předchozí praxi
* Manuální zručnost
* Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Jste zkušený VZVéčkař, toužíte po volných víkendech a chcete práci v pohodovém kolektivu? Pak nám zašlete svůj životopis na mail: marta.plchova@unispo.cz!

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou komponentů pro oblast automobilového průmyslu. Využíváme nejnovější strojní zařízení i technologie pro dosažení co nejlepší kvality našich produktů a služeb.

* 25 dnů dovolené
* Čisté prostředí
* Pohodový kolektiv
* Dotované stravování
* Příplatky za směnnost
* Zaměstnání ve stabilní společnosti

* Lokalita: Lysá nad Labem

Náplň práce

* Přijímání, kontrola a evidence zboží
* Manipulace se zbožím pomocí skladové techniky
* Příprava a kompletace objednávek k expedici
* Údržba pořádku a čistoty ve skladových prostorách

Advantage Consulting, s.r.o. Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Alena Rolencová