Pracovnice/K úklidu - new yorker - Znojmo

Volná místa Znojmo Volná místa služby Znojmo

Lokalita pracoviště: Znojmo, Jihomoravský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* spolehlivost, dochvilnost!
* důkladnost, preciznost
* slušné jednání, chuť do práce!
* čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* 135,- Kč/hodina (pro DPP, DPČ)
* 200,- Kč/hodina (pro ID)
* práce Po, ST, PÁ, SO v čase 07:30 – 09:30 hod.
* HPP/zkrácený, DPP, DPČ
* nástup dle dohody, nejlépe ihned
* 135 Kč/hodina (DPP, DPČ)
* férové jednání
* pravidelnou měsíční mzdu, možnost záloh
* individuální přístup vedoucího
* prémie navázané na pracovní výkon
* jistotu stabilního zaměstnání
* pracovní oděv
* výborná dopravní dostupnost MHD, součástí nákupního centra

* pracoviště na chráněném trhu práce určeno přednostně pro OZP – tj. ID I. – III. Stupně, OZP nebo OZ
* vhodné pro maminky na mateřské dovolené
* vhodné pro osoby ve starobním důchodu
* vhodné pro studenty
* HLAVNÍ DŮRAZ JE KLADEN NA ID …. ID náborový příspěvek=odměna!!!!
* v případě DPP, DPČ (student, důchodce, MD, 135,- Kč/hodina)

* místo výkonu práce: New Yorker Znojmo
Brněnská 3660/19, 669 02, Znojmo

Náplň práce

* úklid prodejní plochy/zázemí
* úklid kanceláří/sociálního zařízení/šaten zaměstnanců

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Monika Kočková